Lexmark E360 Muadil Toner Yüksek Kapasiteli (E360H11E)

İndirim Oranı : %35 İndirim
Fiyat : ₺336,23  + KDV
İndirimli : ₺218,55  + KDV
KDV Dahil : ₺257,89
Toplam Stok Adedi : 534
₺257,89 'den başlayan taksitlerle

Baskı Kapasitesi : 9,000 Sayfa Muadil Toner Kartuş

Lexmark E360 Muadil Toner Özellikleri


Lexmark E360 Muadil Toner ve kartuşlarımız sıfır üretimdir, daha önce hiç kullanılmamış dolum görmemiş ve kapalı paketindedir. Teknosarf tonerlerimizin üzerinde koruma bandı ve kenar plastiği takılmış, havalı poşetinde ve kutusunda gönderilecektir. Teknosarf muadil toner ve kartuşlarımız 1. sınıf kalite parçalardan üretildiği için tekrardan dolum yapılmaya uygundur. Eğer isterseniz E360 Toner kartuşlarımızı  kullandıktan sonra boş olan tonerinize dolum da yaptırabilirsiniz. Tonerlerimiz tam kapasite doludur.  Baskı sayısı ve baskı kapasitesi Orjinal toner ve kartuş ile eşdeğer üretildiğinden aynı performansı gösterir ve yazıcınıza hiç bir şekilde zarar vermez. Toner ve kartuşların belirtilen baskı kapasitesi, ISO standartlarında sayfanın %5 i dolu olacak şekilde hesaplanır. Teknosarf Markası olarak %100 müşteri memnuniyeti ve %100 garanti kapsamında çalışmaktayız. E360 Muadil Toner fiyatı uygun, yüksek kapasiteli, sıfır kutusunda garantili ve fabrikasyon üretimidir. 


Ayrıca; Yazıcınızın hangi toneri kullandığını bilmiyorsanız sol alt köşeden Sorularınıza anlık cevap alın bölümünden bizimle canlı olarak iletişime geçebilirsiniz. Lexmark E360 Toner kartuşunu yazıcıya takmadan önce genellikle turuncu renkte olan aparatları ve tonerin yan tarafında bulunan SEAL i çekmenizi önemle hatırlatmak isteriz. İncelemekte olduğunuz ürün sıfır ithal ürün olup, demo ve sayfa kapasitesi düşük ürün değildir. E360 Toner kartuşa Kapıda ödeme, Kredi kartlarına taksit ve havale ile ödeme yaparak indirimli fiyata alabilirsiniz.


Bizden satın aldığınız E360 Muadil Toner de herhangi bir sorun ve problem ile karşılaşmanız durumunda koşulsuz bir şekilde iade edebilirsiniz.

E360 Toner ve Kartuşların Uyumlu Olduğu Yazıcı Modelleri


     Yazıcınıza hangi tonerin uyumlu olduğunu öğrenmek için Lütfen sağ al köşede bulunan SORULARINIZA ANLIK CEVAP ALIN kısmında ki alandan bizimle canlı destek üzerinden iletişeme geçebilir ve detayları öğrenebilirsiniz. Ayrıca üstte bulunan yorumlara ve sıkça sorulan sorulardan istediğiniz soruların cevaplarını da alabilirsiniz

Neden Teknosarf Marka Toner


Teknosarf marka tonerimiz fabrikasyon üretimdir üzerinde ve içinde koruma bantları mevcuttur diğer piyasada bulunan uygun fiyatlı sonradan dolum yapılmış üzerinde koruma bantları bulunmayan silik baskı veren tonerlerden değildir ve en önemlisi sayfa çıktı kapasitesi ile baskı kalitesinin orjinali ile aynı olmasıdır. 
Teknosarf marka toner ile hem cebinizi korur hemde kaliteden ödün vermemiş olursunuz.

Teknosarf E360 Toner Kartuşun Diğer Özellikleri


- Orijinal toner ile baskı adetleri aynıdır.
- Garantilidir.
- Doluma göre yaklaşık olarak %70 tasarruf edersiniz.
- Teknosarf Lexmark E360 Toner fiyatları orijinal toner fiyatlarına göre daha uygun bir fiyata sahip olduğundan dolayı bir çok kişi içinde teknosarf toner tercih sebebi olabiliyor.
- Teknosarf E360 Muadil Toner kartuşun bir başka özelliği ise uygun fiyata sahip olup, bittikten sonra tekrar dolum olabilmesi.
- Ülke ekonomisi hem de kendi ekonominiz için tercih sebebi.

 

Lexmark E360 Muadil Toner Hakkında ipuçları

 

Yeşil Renkte olan drum yüzeyine zarar vermeyin.

Ürünü mutlaka kuru ve serin bir yerde muhafaza ediniz

E360 Toneri sadece belirtmiş olduğumuz uyumlu olan yazıcılarda kullanın.

Yatay konumda tutarak ürünü kullanımdan önce hafifçe sağa sola sallayınız.

Çocukların ulaşabileceği yerlerden uzak tutunuz.

Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.
Benzer Ürünler
PAYLAŞ
Etiketler
Lexmark, Lexmark E360, Lexmark E360 Muadil, Lexmark E360 Muadil Toner, Lexmark E360 Muadil Toner Yüksek, Lexmark E360 Muadil Toner Yüksek Kapasiteli, Lexmark E360 Muadil Toner Kapasiteli, Lexmark E360 Muadil Yüksek, Lexmark E360 Muadil Yüksek Kapasiteli, Lexmark E360 Muadil Kapasiteli, Lexmark E360 Toner, Lexmark E360 Toner Yüksek, Lexmark E360 Toner Yüksek Kapasiteli, Lexmark E360 Toner Kapasiteli, Lexmark E360 Yüksek, Lexmark E360 Yüksek Kapasiteli, Lexmark E360 Kapasiteli, Lexmark Muadil, Lexmark Muadil Toner, Lexmark Muadil Toner Yüksek, Lexmark Muadil Toner Yüksek Kapasiteli, Lexmark Muadil Toner Kapasiteli, Lexmark Muadil Yüksek, Lexmark Muadil Yüksek Kapasiteli, Lexmark Muadil Kapasiteli, Lexmark Toner, Lexmark Toner Yüksek, Lexmark Toner Yüksek Kapasiteli, Lexmark Toner Kapasiteli, Lexmark Yüksek, Lexmark Yüksek Kapasiteli, Lexmark Kapasiteli, E360, E360 Muadil, E360 Muadil Toner, E360 Muadil Toner Yüksek, E360 Muadil Toner Yüksek Kapasiteli, E360 Muadil Toner Kapasiteli, E360 Muadil Yüksek, E360 Muadil Yüksek Kapasiteli, E360 Muadil Kapasiteli, E360 Toner, E360 Toner Yüksek, E360 Toner Yüksek Kapasiteli, E360 Toner Kapasiteli, E360 Yüksek, E360 Yüksek Kapasiteli, E360 Kapasiteli, Muadil, Muadil Toner, Muadil Toner Yüksek, Muadil Toner Yüksek Kapasiteli, Muadil Toner Kapasiteli, Muadil Yüksek, Muadil Yüksek Kapasiteli, Muadil Kapasiteli, Toner, Toner Yüksek, Toner Yüksek Kapasiteli, Toner Kapasiteli, Yüksek, Yüksek Kapasiteli, Kapasiteli,