Karton Bardak 7 oz 30.000 Adet
Karton Bardak 7 oz 30.000 Adet

Karton Bardak 7 oz 30.000 Adet (karton-bardak-30000-adet)

İndirim Oranı : %57 İndirim
Fiyat : ₺12.395,30  + KDV
İndirimli : ₺5.378,03  + KDV
KDV Dahil : ₺6.346,08
Toplam Stok Adedi : 322
₺6.346,08 'den başlayan taksitlerle
Karton bardak; tüm sıcak ve soğuk içeceklerin tüketimi için tek kullanımlık bir üründür. Köpük ve plastik bardaklara göre en önemli özelliği sıcak içeceklerin tüketiminde daha sağlıklı oluşudur. Karton bardak doğal selülozdan üretildiği için ısınan ham maddenin içeceğe karışması gibi bir riski yoktur.
Plastik hammaddesinin bir diğer zararı da, meydana getirdiği katı atık yığınlarıdır. Plastik ürünlerin doğada yok olması için çok uzun zaman gerekmektedir. Oysaki karton bardak yapısı gereği, doğada çok daha çabuk çözülmektedir ve plastik bardağa nazaran çok daha az zarar vermektedir. İçinde bulunduğumuz dünya bizden sonra var olacağını düşünürsek, bizden sonraki nesillere daha temiz bir dünya bırakmamız gerçeği, sürekli aklımızda bulundurmamız gereken bir gerçek olarak düşünmeliyiz.
KARTON BARDAK SEÇİMİ
Karton bardak seçiminde dikkat edilmesi gereken en önemli hususlardan biri gramajı ve ham maddenin kalitesidir.
KARTON BARDAK KULLANIM ALANLARI
Ülkemizde, yurt dışından gelen ürünlerle beraber yılda ortalama 4,5 - 5 milyar karton bardak tüketilmektedir. Bu tüketimin yaklaşık % 30 – 40 kadarı yurt dışından gelmektedir.
İnsanlar bilinçlendikçe karton bardağın önemi her geçen gün biraz daha artmaktadır. Karton bardağın kullanıldığı alanlar çoğaldıkça, üretimdeki açıklarda yavaş yavaş boy göstermektedir. Doğru üretim ve doğru satış stratejileriyle gelişime açık bir sektördür
Neredeyse tüm sektörlerde ve günlük alanlarda kullandığımız 4 oz, 7 oz, 8 oz, 12 oz ve 16 oz karton bardaklar genellikle seyahat firmaları, ofisler, okul kantinleri ve otel sektöründe ağırlıklı olarak kullanılmaktadır.
ÜRÜNLERİMİZİN ÖZELLİKLERİ
Son üretim teknolojisi olan flesko baskı sistemi kullanılmış olup koku ve sızdırma yapmaz. Müşterilerimizin isteğinne göre renklendirilen karton bardaklarımız sıcak ve soğuk içecek için uygundur.
Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.
Benzer Ürünler
PAYLAŞ