İnternetten alışverişin güvenilir ismi Teknosarf, 2001 yılından bu yana, toner üzerine faliyet göstermektedir. son dönemlerde internet üzerinden 5 milyondan fazla kullanıcının alışveriş için buluştuğu güvenilir bir e-ticaret platformudur. İnternetten güvenli alışverişi Türkiye’ye sevdirerek, yenilikçi yaklaşımı ve teknolojik üstünlüğüyle sektörde e-ticaretin ev sahibi olarak öncülük etmektedir. E-Ticaret ve internetin dışında, Türkiye’deki güçlü konumu ile bir çok kamu kurumu , özel sektör ve başlıca büyük firmaların toner kartuş, ve tüm Elektronik sarf malzeme tedariğini sağlamaktadır. ( referanslar bölümünden bakılabilir )

Binlerce ürünün yer aldığı, ürün satın almanın yanı sıra ürün de satılabilen Teknosarf'da unutulmaz bir alışveriş deneyimi yaşamanın yanı sıra, kendi online mağazanızı açarak işinizi ve markanızı büyütebilirsiniz.

Teknosarf ın en büyük özelliği müşteri memnuniyetidir. Aldığınız ürünler sorun yaşamasanız dahi memnun olmadığınızda iade edilebilir ve ücretsiz kargo ile birebir değişim imkanı sağlamanız.