Rotring Rapid Versatil Kalem (KALEM)

İndirim Oranı : %47 İndirim
Fiyat : ₺116,33  + KDV
İndirimli : ₺61,27  + KDV
KDV Dahil : ₺72,29
Toplam Stok Adedi : 25
₺72,29 'den başlayan taksitlerle

Rotring Rapid Versatil Kalem

Versatil kalemler, basmalı ya da mekanik uçlu kalemler gibi farklı adlarla anılmaktadır. Arka kapağı açılmak suretiyle içerisine uç yerleştirilen bu mekanik gövdeli kalemlerin uç kalınları yazımda ve tutuşta kolaylık sağlamak amacıyla birbirinden farklıdır. 0.5, 0.7 ve 0.9 mm çapında yapılmış uçlar, mekanik bir düzenek yardımı ile ileriye itilerek ve bu kalınlıklar için uygun ölçüde tasarlanmış uç noktasına gelir ve burada sabitlenerek yazı yazmaya kolaylaştırır. Her uç tükenmesinden sonra kalemin tepesinde yer alan mekanizmaya basarak yeni uç gelmesini sağlayabilir böylece her defasında kalemtraş kullanarak kalem ucu açma işlemini tekrar etmek orunda kalmazsınız. Ayrıca bu şekilde var olan mekanik uçlu kaleminizi yalnızca yeni uç satın alarak çok daha uzun ömürlü de kullanabilirsiniz.

Versatil uçlu kalemler, hem öğrencilerin hem de iş dünyasında yer alan çalışanların kullandığı kalem türlerindendir. Bunun nedeni ucunun kurşun kalemin aksine sürekli açılmayı gerektirmemesidir. Böylece hızlı not almanızı gerektiren ortamlarda, yoğun çalışma temposunda hızlı notlar alıp işlerinizi kolaylıkla halledebilirsiniz. Rotring Rapid Versatil kalemin eli yormayan, ergonomik yapısı sayesinde en hassas çizimleri bile hiç zorlanmadan gerçekleştirebilirsiniz. Uçlu kalem kullanmayı, yazı yazmayı ve ufak çizimler yapmayı bir zevk haline getiren bu kalemleri siz de mutlaka denemelisiniz. Farklı renk ve uç seçenekleri de bulunan Rotring Rapid Versatil kalem, derste not tutarken, çalışma hayatınızda incelediğiniz evraklara işaretlemeler yaparken ya da çeşitli şekilleri kağıtlara dökerken en büyük yardımcınız olacaktır.

Dünyanın en başarılı kalem şirketlerinden biri olan ve 1928 yılından bu yana yenilikçi tasarımlar oluşturan Rotring bir Alman şirketidir. Rotring’in son yıllardaki serilerinden biri olan Rotring Rapid Verstail, tüm yazım, çizim ve karalama uygulamaları için mükemmel ve profesyonel bir araçtır. Size sorunsuz ve keyifli bir kullanım kolaylığı sağlar. 0.5 mm ve 0.7 mm olmak üzere iki farklı uç kalınlığı seçeneği bulunmaktadır. Konforlu ve rahat bir kullanım için tasarlanmış, kullanılmadığında içeri giren gizli uç sayesinde hem kaleminizi taşırken olası kazaları önlemiş olursunuz hem de kaleminizin uç kısmının zarar görmesini engellemiş olursunuz. Rotring Rapid Versatil’in ayrıca kırılmaları azaltan yaylı uç mekanizması sistemi de bulunmaktadır.  Böylece sürekli uç kıran mekanik uçlu kalemlerle uğraşmak zorunda kalmazsınız.

 

Rotring Rapid Versatil kalem ayrıca hassas çizim için saf metal gövdeden üretilmiştir. Ek olarak rahat tutuş için kalem tutma kısmı altıgen gövde şeklinde tasarlanmıştır. Altıgen gövde tasarımına ek olarak konforlu kullanım için tutma yeri tırtıklı bir biçimde dizayn edilmiştir. Böylece yazım ve çizim esnasında kaleminizin kayarak yazmanıza engel olma sorunu ortadan kaldırılmıştır. Tutma yerinde düşünülmüş bir diğer önemli özellik ise bu bölümün yumuşak, uzun süreli kullanımlarda el ve parmakları yormayacak yumuşak malzemeden üretilmiş olmasıdır. Rotring Rapid Versatil kalemin size kolaylık ve rahatlık kazandıracak bir diğer önemli ise özelliği ise kapağından çevirerek çıkan silgidir. Böylece rahat ve hassas çizimler gerçekleştirebilir, düzeltilmesi gereken noktalara mevcut silgi yardımıyla müdahale edebilirsiniz.

PAYLAŞ