İletişim
Firma Adı
:
TEKNO SARF İÇ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
Telefon
:
+90 850 259 10 90
Adres
:
4 TEMMUZ MAH MEHMET YASEF SOK 13/D KARAMÜRSEL/KOCAELİ
E-posta
:
info@teknosarf.com.tr

Sağ alt köşedeki linkten bize canlı olarak ulaşabilirsiniz


Sipariş vermek için 

Ürün siparişi verebilmeniz için internet sitemiz üzerinden veya info@teknosarf.com.tr adresine mail göndermeniz gerekmektedir Telefon üzerinden ürün siparişi alınmamaktadır.


Fiyat Teklifi almak 

 

50 adet ve üzeri alımlarınıza fiyat teklifi verilmektedir 50 adet altı alımlar için internet sitemizdeki fiyatlar geçerlidir.fiyat teklifi almak için lütfen istediğiniz ürünlerin listesini info@teknosarf.com.tr  adresine mail gönderiniz


Ürünlerimiz hakkında

 

Teknosarf marka ürünlerimiz fabrikasyon üretimdir üzerinde ve içinde koruma bantları mevcuttur. Bizden almış olduğunuz ürünlerde herhangi bir sorun yaşamanız durumunda ücretsiz kargo ile birebir değişim imkanınız vardır. daha detaylı bilgi ve sorularınız için info@teknosarf.com.tr adresine mail gönderiniz.


Almış olduğunuz ürünlerle ilgili sorun yaşadıysanız

 

Almış olduğunuz ürün ile ilgli sorun yaşıyorsanız lütfen teknik@teknosarf.com.tr adresine probleminizi mail gönderiniz


Ürün iadesi için

 

Almış olduğunuz üründe sorun çözülmediyse iade işlemi başlatmak için sitemizde hesabım bölümüne tıklayarak sol tarafta bulunan  İade Talepleri  ne tiklayip iade talebi oluşturmanız gerekmektedir.


Kargo Durumu ve ürün çıkışını öğrenmek

 

Vermiş olduğunuz sipariş numarası ile birlikte kargo@teknosarf.com.tr adresine mail gönderdiğinizde kargonuzun nerede olduğu ile iligli bilgiler tarafınıza mail atılacaktır.


Şikayet ve önerileriniz

 

Hertürlü sorun şikayet ve önerileriniz için sikayet@teknosarf.com.tr adresine mail gönderebilirsiniz

 

aradığınız bunların dışında ise lütfen info@teknosarf.com.tr adresine mail gönderiniz


Kamu Kurumları

teknosarf.com.tr olarak Türkiye'nin bir çok bölgesinde bulunan kamu kurumları ile çalışmaktayız. Alacağınız toplu ürünlerinizde, tekliflerinizi fax ve mail yolu ile gönderdiğiniz taktirde sizlere özel fiyat çalışması yapılarak teklifleriniz 2 iş günü içersinde fiyatlandıralacaktır Türkiyenin tüm bölgelerine teslimatımız mevcuttur.


Firmalar

Toner Kartuş sarfiyatınız çok mu fazla işte ozaman biz varız türkiyenin tüm bölgelerine sevkiyatlarımız mevcuttur. iletişim bölümünden bulunduğunuz bölge firma bilgileri ve aylık kullanım bilgilerinizi toner modellerinizi ilettiğiniz taktirde size özel fiyatlandırılma yapılıp aynı fiyat üzerinden sürekli olarak toner ihtiyacınız karsılanacaktır.

 

Bayilik

Her geçen gün bayi Pörtföyümüz büyümekte ve bayilerimizle birlikte kazanç sağlamaya devam etmekteyiz vermiş olduğumuz bayilikler bölgeye ve ile göre özel olarak veriyoruz aynı bölgede 2 bayilik vermemekteyiz. 

 

 


İletişim Formu
Ad Soyad
:
 
Telefon
:
E-posta
:
   
Mesaj
:
 
Güvenlik Kodu
: