FİRMA ADI :  ERD PAZARLAMA VE BİLİŞİM TİCARET AŞ

 

ADRES: FULYA MAHALLESİ BÜYÜKDERE CADDESİ NO:74 D İÇ KAPI NO :10 
ŞİŞLİ/İSTANBUL 

 

Sağ alt köşedeki linkten bize canlı olarak ulaşabilirsiniz

Sipariş vermek için 

Ürün siparişi verebilmeniz için internet sitemiz üzerinden veya [email protected] adresine mail göndermeniz gerekmektedir Telefon üzerinden ürün siparişi alınmamaktadır.

Fiyat Teklifi almak 

 

50 adet ve üzeri alımlarınıza fiyat teklifi verilmektedir 50 adet altı alımlar için internet sitemizdeki fiyatlar geçerlidir.fiyat teklifi almak için lütfen istediğiniz ürünlerin listesini [email protected]  adresine mail gönderiniz

Ürünlerimiz hakkında

 

Teknosarf marka ürünlerimiz fabrikasyon üretimdir üzerinde ve içinde koruma bantları mevcuttur. Bizden almış olduğunuz ürünlerde herhangi bir sorun yaşamanız durumunda ücretsiz kargo ile birebir değişim imkanınız vardır. daha detaylı bilgi ve sorularınız için [email protected] adresine mail gönderiniz.

Almış olduğunuz ürünlerle ilgili sorun yaşadıysanız

 

Almış olduğunuz ürün ile ilgli sorun yaşıyorsanız lütfen [email protected] adresine probleminizi mail gönderiniz

Ürün iadesi için

 

Almış olduğunuz üründe sorun çözülmediyse iade işlemi başlatmak için sitemizde hesabım bölümüne tıklayarak sol tarafta bulunan  İade Talepleri  ne tiklayip iade talebi oluşturmanız gerekmektedir.

Kargo Durumu ve ürün çıkışını öğrenmek

 

Vermiş olduğunuz sipariş numarası ile birlikte [email protected]f.com.tr adresine mail gönderdiğinizde kargonuzun nerede olduğu ile iligli bilgiler tarafınıza mail atılacaktır.

Şikayet ve önerileriniz

 

Hertürlü sorun şikayet ve önerileriniz için [email protected] adresine mail gönderebilirsiniz

 

aradığınız bunların dışında ise lütfen [email protected] adresine mail gönderiniz

Kamu Kurumları

teknosarf.com.tr olarak Türkiye'nin bir çok bölgesinde bulunan kamu kurumları ile çalışmaktayız. Alacağınız toplu ürünlerinizde, tekliflerinizi fax ve mail yolu ile gönderdiğiniz taktirde sizlere özel fiyat çalışması yapılarak teklifleriniz 2 iş günü içersinde fiyatlandıralacaktır Türkiyenin tüm bölgelerine teslimatımız mevcuttur.

Firmalar

Toner Kartuş sarfiyatınız çok mu fazla işte ozaman biz varız türkiyenin tüm bölgelerine sevkiyatlarımız mevcuttur. iletişim bölümünden bulunduğunuz bölge firma bilgileri ve aylık kullanım bilgilerinizi toner modellerinizi ilettiğiniz taktirde size özel fiyatlandırılma yapılıp aynı fiyat üzerinden sürekli olarak toner ihtiyacınız karsılanacaktır.

 

Bayilik

Her geçen gün bayi Pörtföyümüz büyümekte ve bayilerimizle birlikte kazanç sağlamaya devam etmekteyiz vermiş olduğumuz bayilikler bölgeye ve ile göre özel olarak veriyoruz aynı bölgede 2 bayilik vermemekteyiz.